sayfa açılıyor...

GİZLİLİK

Bu beyan Nu Tekstil ( Nu Tekstil Konfeksiyon Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş ) ‘in gizlilik politikasını içerir. www.nu.com.tr web sitesine girerek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul ve beyan etmiş sayılmaktasınız. Aşağıda yer alan Gizlilik Politikası hükümlerinin herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen Üyeler ve/veya Ziyaretçiler’in NU web sitesini ziyaret etmemeleri gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile hareket etmekteyiz..

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Nu Tekstil'de saklanır ve yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Nu Tekstil bünyesinde saklanan müşteriye ait kişisel bilgiler yalnızca Nu Tekstil müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklanır ve kullanılır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır. Nu Tekstil tarafından Nu Tekstil’in acenteleri, çalışanları, alt işverenleri ve/veya anlaşmalı olduğu diğer kuruluşlar ile (banka, kargo şirketi, lojistik vb.) paylaşılabilecek ve bunlar tarafından kullanılabilecektir. Bu durumda Nu Tekstil, Üye’nin özel bilgilerini korunması için gerekli önemleri alacaktır. Üyelerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyeler ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyeler değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. Nu Tekstil, Kişisel Bilgiler’i devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile paylaşabilir. Nu Tekstil, Kullanım Şart ve Koşulları’na uyulmasını sağlamak, kendisinin ve üçüncü kişilerin haklarını korumak amacıyla da Kişisel Bilgiler’i paylaşabilir.

Bilgi Güvenliği

Üye, internetin çok güvenli bir ortam olmadığını kabul etmektedir. Bu nedenle Nu Tekstil Kişisel Bilgiler’i korumak için gerekli her türlü güvenlik önlemini almış olmasına rağmen www.nu.com.tr veya www.nu.com.tr'den iletilmiş olan herhangi bir bilginin emniyeti konusunda garanti vermemektedir. Bu kapsamda Üye, Kişisel Bilgiler’in Nu Tekstil tarafından alınan önlemlere karşı ifşa edilmesi veya üçüncü bir kişinin eline geçmesinden dolayı uğrayacağı zarardan Nu Tekstil’in sorumlu olmayacağını kabul etmektedir

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler Nu Tekstil’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Nu Tekstil’e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [ info@nu.com.tr] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.