sayfa açılıyor...

SORUMLULUK

BU DOKÜMANDA NU.COM.TR WEB SİTESİNİN TABİ OLDUĞU KAYIT VE ŞARTLAR YER ALMAKTADIR.
NU.COM.TR WEB SİTESİNİ KULLANAN KULLANICILAR BU DOKÜMANDA YER ALAN KAYIT VE ŞARTLAR İLE NU.COM.TR KULLANICILARINA YÖNELİK TÜM DİĞER POLİTİKALARA RİAYET ETMEYİ VE BUNLAR UYARINCA HAREKET ETMEYİ KABUL EDERLER VE NU.COM.TR BU ŞARTLARI KABUL ETMEYENLERDEN SİTEYİ KULLANMAMALARINI TALEP EDEBİLİR.
NU.COM.TR KAYIT, ŞART VE POLİTİKALARDA BİLDİRİMDE VEYA UYARIDA BULUNMAKSIZIN DEĞİŞİKLİK YAPMA, BUNLARI KALDIRMA VEYA İKAME ETME HAKKINI SAKLI TUTAR. KULLANICILARI SIKLIKLA TEKRAR KONTROL ETMEYE VE EN SON GÜNCELLEMELER VE YASAL KONULARDAKİ GÜNCEL DURUMU TAKİP ETMEYE TEŞVİK EDERİZ.
NU.COM.TR WEB SİTESİNİN KULLANIMI VE BU WEB SİTESİNE ERİŞİM YALNIZCA KİŞİSEL KULLANIM İÇİNDİR.

KAYIT

NU.COM.TR WEB SİTESİNİN BAZI ÖZELLİKLERİNE ERİŞİM SAĞLAYABİLMELERİ İÇİN KULLANICILARDAN HESAP OLUŞTURMALARI TALEP EDİLMEKTEDİR. KAYDOLMALARI İLE BİRLİKTE, KULLANICILAR DOĞRU VE KESİN BİLGİLERİ SUNMAYI KABUL EDERLER. KULLANICILARI GÜVENLİ VE BENZERSİZ BİR PAROLA OLUŞTURMAYA TEŞVİK EDERİZ.
KULLANICI BU HESABI, SAĞLADIĞI BİLGİLER İLE BİRLİKTE, KOLAYCA SİPARİŞ VERMEK, BİLGİLERİNİ YÖNETMEK VE NU.COM.TR ÜZERİNDEKİ YARARLI ARAÇLARA ERİŞMEK ÜZERE KULLANABİLİR.
VERİLEN BİLGİLER KULLANICININ İZNİ OLMAKSIZIN HİÇBİR ÜÇÜNCÜ TARAFA GÖNDERİLMEZ VE AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECE YALNIZCA KURUM İÇİ ARAŞTIRMA İÇİN KULLANILIR.
KULLANICININ HESABININ ÇALINDIĞINI, RİSKE GİRDİĞİNİ VEYA İZİNSİZ KULLANILDIĞINI DÜŞÜNMESİ DURUMUNDA, BİLGİ GİZLİLİĞİNİN MUHAFAZASI AMACIYLA DERHAL ÖNLEM ALABİLMEMİZ İÇİN, KULLANICIYI INFO@NU.COM.TR ADRESİNDEN TARAFIMIZA YAZILI BİLDİRİMDE BULUNMAYA TEŞVİK EDERİZ.
BİLGİLERE ÜÇÜNCÜ TARAFLARCA BİZİM KUSUR VEYA İHMALİMİZİN DIŞINDA ERİŞİLMESİ HALİNDE, NU.COM.TR SORUMLU TUTULAMAZ.

UYGUN OLMA

18 YAŞIN ÜZERİNDEKİ HERKES NU.COM.TR WEB SİTESİNE ERİŞİM SAĞLAYABİLİR, KAYIT OLUŞTURABİLİR VE SİPARİŞ VEREBİLİR. KULLANICILARI İNTERNET KULLANIMINA İLİŞKİN OLARAK KENDİ ÜLKELERİNDE GEÇERLİ OLAN KANUNLARI İNCELEMEYE TEŞVİK EDERİZ. KULLANICILARIN NU.COM.TR WEB SİTESİNİ ZİYARET ETMELERİNİN, KAYIT OLUŞTURMALARININ VEYA SİPARİŞ VERMELERİNİN SONUCUNDA HERHANGİ BİR ÜLKEDEKİ KANUNLARIN İHLAL EDİLMESİNDEN DOLAYI NU.COM.TR SORUMLULUK TAŞIMAZ. 18 YAŞIN ALTINDAKİ KİŞİLERİ NU.COM.TR WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE SİTENİN KAYIT, ŞART VE POLİTİKALARINI YASAL VASİLERİNE GÖSTERMEYE VE ONAY ALMAYA TEŞVİK EDERİZ. NU.COM.TR WEB SİTESİNİN ZİYARET EDİLMESİ, KAYIT OLUŞTURULMASI VE SİPARİŞ VERİLMESİ HUSUSLARINDA KULLANICI MÜNHASIRAN SORUMLUDUR.

NU.COM.TR HARİCİ SİTELERE BAĞLANTI VEREBİLİR. BU BAĞLAMDA, NU.COM.TR BAHSE KONU SİTELERDE BULUNAN MATERYALLERDEN SORUMLU OLMADIĞI GİBİ, BU SİTELER NU.COM.TR WEB SİTESİNİN GÖRÜŞ, DÜŞÜNCE VEYA AMAÇLARINI YANSITMAZ.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

NU.COM.TR WEB SİTESİNDE SUNULAN BÜTÜN GÖRÜNTÜLER, METİNLER VE TASARIMLAR NU TARAFINDAN TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA İLE KORUMA ALTINA ALINMIŞLARDIR. BU MATERYALLERİN NU'DAN DOĞRUDAN ONAY ALINMAKSIZIN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANILMALARI HALİNDE, NU YASAL YOLLARA BAŞVURMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

GEÇERLİ YASA

NU TEKSTİL VE KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ A.Ş., NU TEKSTİL VE KONFEKSİYON ÜRÜNLERİ A.Ş. TİCARİ UNVANI ALTINDA, GÜRSEL MAHALLESİ AKGÜLLÜ SOKAK NO. 7 ÇAĞLAYAN – İSTANBUL / TÜRKİYE ADRESİNDE T.C. YASALARINA TABİ OLARAK İŞLETİLMEKTE VE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

FERAGAT ETMEME

NU.COM.TR WEB SİTESİNİN KAYIT VE ŞARTLARIN İHLALİNİN ARDINDAN KULLANICI ALEYHİNE YASAL YOLLARA BAŞVURMAMAYI TERCİH ETMESİ, KULLANICININ SİTENİN KAYIT, ŞART VEYA POLİTİKALARINA, İHLALİ FARKLI OLSUN YA DA OLMASIN, RİAYET ETMEDİĞİ BAŞKA BİR İHLALDE BULUNMASI HALİNDE YASAL YOLLARA BAŞVURULMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ.

SORUMLULUK VE TAZMİNAT

NU.COM.TR KENDİSİNİN TEDARİK ETTİĞİ HERHANGİ BİR HİZMETİN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK NEDEN OLDUĞU VEYA NU ÜRÜN, MATERYAL VEYA PERSONELİNİN NEDEN OLDUĞU HİÇBİR ZARAR, ZİYAN VEYA ÖLÜMDEN DOLAYI SORUMLU OLMAYACAKTIR.

MÜŞTERİLER İLE İLİŞKİ

NU.COM.TR WEB SİTESİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİN GÖRÜNTÜLENMESİ, KULLANILMASI VE/VEYA SİPARİŞ EDİLMESİ SURETİYLE NU VE MÜŞTERİ ARASINDA HİÇBİR YASAL ORTAKLIK TESİS EDİLMEZ.

NU.COM.TR KENDİSİ TARAFINDAN TEDARİK EDİLEN HİZMETLERE DAYALI OLARAK NU İLE ORTAKLIK İÇİNDE OLDUĞU İDDİASINDA BULUNAN KİŞİLER ALEYHİNE YASAL YOLLARA BAŞVURMA HAKKINI SAKLI TUTAR.